OC

Jest obowiązkowym ubezpieczeniem każdego posiadacza pojazdu. Ubezpieczenie OC chroni posiadacza lub kierowcę samochodu przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych innym osobom w wyniku kolizji lub wypadku, a z drugiej strony  gwarantuje zaspokojenie roszczeń osoby poszkodowanej.

Umowę ubezpieczenia zobowiązani są zawrzeć w szczególności posiadacze pojazdów mechanicznych zarejestrowanych w Polsce,

• pojazdów samochodowych,

• motocykli,

• motorowerów,

• ciągników rolniczych i przyczep,

• a także posiadacze pojazdów wolnobieżnych.

Ubezpieczenie OC jest ważne we wszystkich państwach należących do Unii Europejskiej (tj.: Austrii, Belgii, Bułgarii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Luksemburgu, Portugalii, Rumunii, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji, Węgier, Malty, Litwy, Łotwy, Cypru, Czech, Estonii, Słowacji, Słowenii, Polski) oraz w Andorze, Islandii, Norwegii, Szwajcarii , Chorwacji i Serbii.

AC

Ubezpieczeniem objęte są uszkodzenia pojazdu, jego zniszczenie lub utrata wskutek wszelkich zdarzeń, zarówno powstałych z winy kierowcy, jak również takich, na które nie ma on wpływu, np. kradzież, działanie żywiołów, wandalizm

NNW

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków to niezawodna gwarancja, że znajdą się pieniądze na leczenie, rehabilitację lub odszkodowanie. Polisa chroni kierowcę i pasażerów pojazdu w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków, do których doszło w Polsce lub poza jej granicami.

Assistance

Ubezpieczenie Car Assistance to gwarancja udzielenia pomocy zarówno kierowcy, jak i pasażerom ubezpieczonego pojazdu pomożemy Ci, gdy zdarzy się wypadek lub w drodze zaskoczy Cię awaria akumulatora, ogumienia, oświetlenia czy wycieraczek. Dzięki Car Assistance, nie musisz się martwić nawet wówczas, gdy zatrzaśniesz kluczyki wewnątrz samochodu lub zabraknie Ci paliwa daleko od stacji benzynowej.

Minicasco

To idealna propozycja dla ostrożnych kierowców. Ubezpieczeniem objęta jest utrata pojazdu wskutek wszelkich zdarzeń, zniszczenia lub uszkodzenia pojazdu wskutek zderzenia z ludźmi lub zwierzętami, zaistniałego z winy kierowcy pojazdu, jak również takich, na które nie ma on wpływu oraz zniszczenie lub uszkodzenia pojazdu wskutek innych zdarzeń, za wyjątkiem uszkodzeń będących skutkiem zetknięcia pojazdu z innym pojazdem lub przedmiotem (ruchomością lub nieruchomością) znajdującym się na zewnątrz pojazdu.

Auto szyba

Wybita lub pęknięta szyba samochodowa to często spotykany problem dotykający kierowców. Z pozoru drobna szkoda może przysporzyć sporo kłopotów, a jej naprawa pochłonąć wiele cennego czasu. Warto ubezpieczyć się od skutków takich zdarzeń, kupując ubezpieczenie AutoSzyba Dzięki takiemu ubezpieczeniu można uniknąć niepotrzebnych zmartwień i utraty zniżki w AC.

NNW MAX

Max zapewnia ochronę we wszystkich pojazdach, którymi porusza się ubezpieczony bez względu na to, czy występuje w roli kierowcy, czy pasażera. NNW Max obejmuje najpoważniejsze trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków samochodowych, takie jak śmierć i niezdolność do pracy, a wyjątkowo wysoka suma ubezpieczenia (nawet 500.000 zł) daje najwyższą gwarancję bezpieczeństwa.

OC w ruchu zagranicznym zielona karta

Zielona Karta chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, na terytorium państw Systemu Zielonej Karty nie objętych zakresem ochrony ubezpieczenia OC.

Ochrona Zniżek

Nawet najlepszy kierowca nie jest w stanie przewidzieć stłuczki czy wypadku. Ubezpieczenie OC lub AC gwarantuje wypłatę odszkodowania, jednak wiąże się to z utratą zniżek – często bardzo dużych, bo wypracowywanych latami. Teraz – dzięki Ochrona Zniżek – kierowcy zawierający OC lub AC w mogą zabezpieczyć się przed podwyżką składki w przypadku, gdy wystąpi szkoda.

Kontakt:

Telefon:

22 881-96-81

502-020-318

601-282-025

e-mail:

biuro@ursynow-ubezpieczenia.pl

Adres biura:

ul.Stryjeńskich 17, 02-791 Warszawa

Biuro czynne w godzinach:

poniedziałek – czwartek godz. 11-19

piątek godz. 9-17